Russia, i'm your father! >:D

Go down

Russia, i'm your father! >:D

Pisanie by Mongolia on Nie Mar 24, 2013 3:31 pm

Kraj/Wyspa/Miasto/Region/Land: Mongolia (Монгол улс)

Imię i nazwisko: Nyema Narantuya (w wolnym tłumaczeniu "Niemy blask słońca")

Wiek: Wygląda na jakieś 23 lata. Jednak jest stary jak świat i jeszcze trochę.

Wygląd zewnętrzny: Nyema przypomina starego dziada swym wyglądem przywodzi na myśl osobę mądrą i odpowiedzialną. Jak statystyczny Azjata ma brązowe oczy, czarne włosy sięgające mu połowy ramion, zaplecione w warkocz. Jego wyraz twarzy jest zawsze opanowany i spokojny, co nie znaczy, że taka jest jego dusza. Na nosie ma okulary, starość nie radość, po tylu tysiącleciach wzrok się psuje. Często widywany jest w długim, brązowym płaszczu, wokół szyi obwiązany ma szal, do tego biała tunika, czarne spodnie sięgają kolan, reszta nóg obwiązana jest bandażami/materiałem. Buty jak buty, standardowo czarne. Lubi chodzić w śmiesznych czapkach.

Charakter: Po pierwsze, cechuje go niezwykły spokój, zarówno fizyczny jak i ducha. Cieszy go szczęście innych jednak sam nie za bardzo okazuje jakie emocje nim kierują, woli pozostać tajemniczym. Cóż, czasem zachowaniem odbiega od innych, ale to w gruncie rzeczy nic nadzwyczajnego. Czy przesadą byłoby powiedzieć, iż jest mądry? Nie, chyba nie, jest wykształcony, lubi raz na jakiś czas sypnąć jakąś mądrością, sprawia mu to satysfakcję. Jest także obowiązkowy i skrupulatny, wzorowo wykonuje zadania i cele, które sam sobie obrał. Wydawać się może, że nie wie czym jest strach. Lecz czy to prawda? Kto tam wie. Czasem dla czystej rozrywki lubi podenerwować Azjatyckie rodzeństwo, jakoś nigdy nie mają nic przeciwko a przynajmniej nie mówią tego głośno. Szacunek czy strach? Każdy może zinterpretować to jak chce.

Relacje z innymi:
 • Rosja - dziecko Mongolii i Chin Ich relacje są nieco napięte. Tereny Ivana były pod panowaniem Nyema przez przeszło 200 lat, cała jego potęga, gospodarka etc. zostały zacofane. Mongoł jednak nie widzi w swoich czynach nic złego i traktuje Rosjanina jak swoje kochane dziecko.
 • Chiny - Wieczni towarzysze, sam Nyema nie pamięta od jak dawna idą ze sobą ramie w ramię. Lubi gdy ten wszędzie wciska -aru i uważa to za rozkoszne. Nie jest powiedziane jednak, że ich relacje są świetne, często zdarzają im się burzliwe sprzeczki.

Przepraszam za tak małą ilość relacji, jednak na chwilę obecną trudno jest mi coś wymyślić. Mam nadzieję, że gdy powróci moja nieznośna wena to wszystko pięknie opiszę. ;_;

Zalety i wady:
+
 • Spokojny, opanowany;
 • Zawsze sypnie jakąś mądrą bądź pocieszającą radą;
 • Odpowiedzialny za siebie a także innych;
 • Brak lęku.*

-
 • Rzadko okazuje emocje;
 • Brak lęku.*

*Brak lęku może być zarówno dobrą i złą stroną. Pokazuje, że jesteśmy odważni, jednak zabiera nam satysfakcję z pokonywania trudności. Człowiek bez lęku nie jest człowiekiem, nie ważne za jaką cenę stara się wpasować w otoczenie i tak nie zasmakuje prawdziwego życia.

Zainteresowania:
 • Czytanie starych ksiąg;
 • Pogonie za Ivanem;
 • Gra na morin-khuur.


Ciekawostki:
 • Imperium mongolskie istniało w XIIIw., w szczytowym momencie swojego rozwoju terytorialnego obejmowało Azję Środkową, południową Syberię, północne Chiny, Ruś i Bliski Wschód. W latach swych świetności liczyło sobie prawie 33,000,000 km², przez co było największym państwem w historii po Imperium Brytyjskim.
 • "W sercu Azji leży tajemniczy, bogaty, olbrzymi kraj − Mongolia. Od spadów Tiań-Szana i gorących piasków zachodniej Dżungarii do leśnych Sajanów i do wielkiego muru chińskiego zajmuje ona największą część Azji Centralnej. Kolebka ludów, historii i legend, ojczyzna największych i najbardziej krwawych zaborców, którzy pozostawili po sobie ruiny swoich grodów stołecznych, już zasypanych piaskami pustyni, swoje czarodziejskie sygnety i stare koczownicze prawa; państwo mnichów i złych duchów, arena koczujących plemion − nomadów rządzonych przez (...) potomków chanów Dżengiza i Kubłaja − to jest Mongolia"
 • "Jaram się tym jak Nietzschem!"
avatar
Mongolia

Male Urodziny : 29/12/1990
Wiek : 28
Liczba postów : 3
Join date : 21/03/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Russia, i'm your father! >:D

Pisanie by Królewiec on Nie Mar 24, 2013 3:46 pm

No jak nie akcept, jak AKCEPCIK. Łap póki gorący :3
avatar
Królewiec
Admin

Female Urodziny : 27/05/1225
Wiek : 793
Liczba postów : 52
Join date : 17/03/2013
Skąd : Królewiec,to się wie,nie?

Zobacz profil autora http://xixwiekhetalii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach