Najwspanialsza Stolica w dziejach!

Go down

Najwspanialsza Stolica w dziejach!

Pisanie by Królewiec on Czw Mar 21, 2013 1:55 pm

Kraj/Wyspa/Miasto/Region/Land: Królewica lub Najwspanialsza Stolica Wszechświata

Imię i nazwisko: Lydia Anja Beilschmidt

Wiek: Cóż, wygląda na jakąś szesnastkę, siedemnastkę. W rzeczywistości ma o wiele więcej.

Wygląd zewnętrzny: Dziewczyna o dość niespotykanej urodzie. Białe, długie kłaki, z których właścicielka jest dumna. W końcu białe włosy to rzecz, rzadko spotykana. Oczy też są oryginalne. Przynajmniej jej matka natura nie pożałowała pigmentu w tęczówkach oczu i dała jakże szlachetną mieszankę kolorów, żółtego i bursztynu. Nos, mały, lekko zadarty i w sumie, niezwracający jakiejś szczególnej uwagi. Usta też dość drobne. Twarz ogółem ma jeszcze dziecięce rysy twarzy, chociaż Nawayda dzieckiem już nie jest. Tak jak pewna osoba jest albinosem, czyli straszna bladość to u niej norma. Ubrana zazwyczaj chodzi w strasznie kosztowne suknie koloru morskiego.

Charakter: Sama osoba Nawaydi to, cóż… różna mieszanka charakterów, łącząca się w całość. Jest na pewno snobistyczna, więc uważa, że to zaszczyt, jak jest z jakąś osobą w pomieszczeniu, oczywiście dla tej osoby. Uważa się za niewiadomo jakie bóstwo. Do innych osób z ‘niższego poziomu rangi społecznej’ odnosi się dość niekulturalnie, takie osoby również traktuje jak niewolników, którzy muszą jej usługiwać. Oczywiście maniery muszą być, w końcu jest najwspanialszą damą wszechczasów. Do niektórych osób podchodzi z dystansem, ale to nie tak, że się ich boi, po prostu nie lubi ich towarzystwa. Ma lekko zawyżone mniemanie o sobie, ale tylko troszeczkę. Jest osobą rozgadaną. Nawayda jak na swój wiek jest poważna. Lubi zwracać innym uwagę na czyjeś błędy, bo przecież sama takowych nie robi. A jeśli ktoś się z nią nie zgadza, to albo strzeli focha, albo nie zwróci na tego kogoś uwagi lub ten ktoś może liczyć, że za niedługo straci ziemie. Białowłosa uważa, że ten kto już stał się częścią Pruskiego Imperium jest niegodny na jakikolwiek szacunek z jej strony, chociaż sama takowego wymaga, jako pani i władczyni co nie oznacza, że nie ma wyjątków . Umie bardzo dobrze wpłynąć na inną białowłosą osobę. Lubi kpić z innych osób i po prostu obgadywać je za ich plecami. Mimo iż jest kobietą, umie wydawać się dla kogoś straszna. Jest władczą osobą, która MUSI mieć to co sobie zażyczy, bo jak nie, to musisz liczyć się z ogromnymi konsekwencjami. Lepiej sobie u niej nie przeskrobać, gdyż jej zemsta może być okrutna. Już jej sama nazwa mówi, że zachowuje się jak królewna, bo chyba nie bez powodu się tak nazywa. Czasami zachowuje się po prostu jak rozwydrzony bachor. Posiada artystyczną duszę. Jeśli jest taka potrzeba kłamie prosto w oczy, bez ani jednego potknięcia. Jest osobą wybredną. Królewica to istne połączenie Austrii, Prus i Rosji*trzech zaborców*. Ale tak uważa userka ^J^

Relacje z innymi:
Prusy – Królewica traktuje go w sumie na równi z sobą, jest dla niej jak starszy brat, którego jako osoba, według niej dojrzalsza, trzeba pilnować.
Rosja – Osoba, do której panna „Królewna” podchodzi z dystansem. Jak już sytuacja tego wymaga to może z nim siedzieć sam na sam w jednym pokoju. Jeden z zaborców, więc jako takie stosunki ma nawet dobre. Poza tym Nawayda należała kiedyś do Rosji przez 6 lat. Póki nie sprawia kłopotów to jego istnienie jest Anji obojętne.
Austria – Kolejny sprawca rozbiorów. Relacje między nimi są dosyć dobre, ze względu na podobne podejście do życia.
Polska – Ktoś niewarty uwagi Anji, przegrał już kilka razy, więc nawet nie warto na niego spojrzeć. Co z tego, że i tak będzie istnieć i tak, skoro odradza się jak „Feniks z popiołów”, kiedyś zginąć musi. Jednak czasem może się wydawać, że Nawayda daje mu oznaki zaprzyjaźnienia się.
Litwa – Pogan, którego Królewica trochę lubi. Relacje są takie same jak z Polską. Ale w jego przypadku te „oznaki” są bardziej widoczne, tylko on je specjalnie unika, jakowo dziewczyna jest pruska.
Inni – Jeśli są niżej od niej to będzie ich wyśmiewać, jeśli nad nią lub z nią na równi, to będzie dla tych osób „trochę miła”
Zalety i wady:
TO PRZECIEŻ ISTNY IDEAŁ CZŁOWIEKA.ONA NIE MA WAD. MA SAME ZALETY.
Ale:
+ Jest najwspanialsza.
+ Umie być miła
+ Ma dobry gust muzyczny, literacki i artystyczny.
+ Miliony innych zalet.
- Ani jednej wady. Jest ideałem. A podobno nie ma ideałów na ziemi.

Zainteresowania:
Jest artystyczną duszą, czyli wszystko co ze sztuką związane, będzie ją interesować.
Ciekawostki:
- Należała przez 6 lat do Rosji.
- W 1736 Leonhard Euler rozwiązał znany problem mostów królewieckich. Rozwiązanie tego problemu zapoczątkowało rozwój teorii grafów.
- 1807 podczas ucieczki przed Napoleonem w Królewcu przebywa król pruski Fryderyk Wilhelm III i królowa Luiza.
- 1809 do obszaru miejskiego włączono królewskie wolnizny: Burgfreiheit, Tragheim, Altroßgarten, Neue Sorge i Sackheim.

NIEJaram się tym jak Nietzschem! C: Wiesz co, trzeba to zmienić xD


Ostatnio zmieniony przez Królewiec dnia Pią Mar 22, 2013 10:48 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Królewiec
Admin

Female Urodziny : 27/05/1225
Wiek : 793
Liczba postów : 52
Join date : 17/03/2013
Skąd : Królewiec,to się wie,nie?

Zobacz profil autora http://xixwiekhetalii.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Najwspanialsza Stolica w dziejach!

Pisanie by Słupca on Czw Mar 21, 2013 2:32 pm

Dopisek z regulaminu i będzie akcept c:

Już jest akcept C: (dop.Królewca) Akceptuję sama siebie,ok xD
avatar
Słupca

Male Urodziny : 15/11/1290
Wiek : 728
Liczba postów : 16
Join date : 17/03/2013
Skąd : Niech pomyślę... ze Słupcy? |D

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach